TR EN

KAY-BED ARTILARI

 entegre sistemGENİŞ ve ESNEK ÜRETİM KAPASİTESİ

10.000m2 üretim tesisinde günlük tek vardıyada 1.000 adet yatak üretme kapasitesine sahip olan KAYBED tüketicilerin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek konumdadır.    Bu büyük üretim kapasitesinin yanı sıra günümüz teknolojisiyle donatılmış modern ve hijyenik bir tesis olan KAYBED, her tüketicinin ihtiyaçlarına göre farklı uyku deneyimleri sunar.
 


üretim tesisiTAMAMEN ENTEGRE ÜRETİM TESİSİ

Yay üretiminden kapitone bölümüne, kılıf üretiminden terzi işçiliğine kadar tüm aşamaları kendi bünyesinde bulunduran KAYBED, böylelikle müşterilerine entegre bir tesisi sunmakla birlikte bu tesisin getirdiği hızlı üretim, ürün çeşitliliği ve fiyat avantajlarının tamamını direk tüketiciye yansıtır.


 


güçlüGÜÇLÜ ve  İNOVATİF AR-GE EKİBİ

Her bir müşteriyi ayrı bir proje olarak gören KAYBED, bünyesindeki güçlü AR-GE ekibi ve inovatif yatak tasarım ofisi ile her bir bireye uygun uyku çözümleri sunar.  Tüm dünyada kullanımda olan hammadde seçeneklerini ve uyku teknolojilerini  bünyesinde barındırarak siz yatak severlere tasarım ve kalitesi ile inovatif ürünler sunar.

 


geniş üretim alanıGENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ  ve GÖZ ALICI DİZAYNLARI

Teknolojik donanımı ve kullandığı hammadde seçenekleri ile KAYBED geniş ürün yelpazesine sahiptir.    Yatak, Baza, Başlık, Yatak Pedi ve Yastık dan oluşan  bu geniş ürün yelpazesi aynı zamanda KayBonnel, KayPocket, KayVisco ve KayLatex gibi Konseptlerle derinleştirilmiştir. Bu sayede birbirinden tamamen farklı uyku kültürlerine sahip olan tüketicilerin her birinin istek ve ihtiyacına ayrı ayrı cevap verebilecek uyku sistem çözümleri sunar.


kalite kontrolKALİTE KONTROL

Kullandığı birinci sınıf kalitedeki malzemeleri sahip olduğu uzmanlıkla bir araya getiren KAYBED titizlikle yürütülen kalite kontrolleri sayesinde dünya  standartlarına uygun ISO belgesi ile donatılmış yataklar üretmektedir. Yüksek kalitede yatak üreten KAYBED, üretiminin her aşaması farklı kalite kontrol teknikleriyle denetlenir.  KAYBED de kalite kontrol hammadeden başlayıp sevkiyata kadar devam eden bir süreçtir. Uygulanan bu süreç sayesinde KAYBED hata oranını minimize edip hedeflediği kalite seviyesine ulaştığını kanıtlar. 


paketlemePAKETLEME SİSTEMLERİ ve HIZLI ÜRÜN TESLİMATI

İnovatif paketleme sistemleri ile KAYBED yatak kullanıcıların talepleri doğrultusunda rulo, pres ve çift kat naylon ambalaj teknikleri ile hijyenik ve sağlam paketleme yapar. Kullanılan inovatif paketleme sistemleri sayesinde sevkiyat kolaylığı sağlar. KAYBED coğrafik olarak türkiyenin merkezi sayılabilecek konumu ile iç pazara;  Mersin limanına olan yakınlığı ile de tüm dünyaya açılan bir yatak fabrikasıdır. Ayrıca geniş stoğu ile müşterilerine daimi hizmet verebilme kapasitesine sahiptir.
 


entegre üretimENTEGRE ÜRETİM TESİSİ

Bütün üretim süreçlerini kendi bünyesinde gerçekleştiren KAYBED sıfır sorun politikasıyla çalışıyor. Kapitoneden terziliğe, yaydan paketlemeye kadar her bir üretim aşamasını kendi bünyesinde bulundurarak ürün bileşeni tedarikçilerine olan bağımlılığı ortadan kaldırır. 
Ayrıca entegre üretimin tesisinin vermiş olduğu avantajla yatak kullanıcılarına daha hızlı ve esnek hizmet sunar.

 


kapitoneSINIRSIZ KAPİTONE ÇEŞİTLİLİĞİ

Kapitone bölümünde günümüz teknolojisini takip eden KAYBED;  Çift zincir dikiş teknolojisi ile hızlı ve seri üretim yaparken kilit dikiş teknolojisiyle de bordür ve özel üretimlerde daha kaliteli ve sağlam ürünler ortaya koyar. 
Ayrıca tek iğneli kapitone makinası ile yatak severlere yönelik yenilikçi tasarımlar sunabilme imkânına sahiptir.

 


torba ve yayTORBA ve BONEL YAY ÜRETİMİ

Yatak konforunun en önemli etkeni olan yayın kalitesini korumak için, üretimini kendi bünyesinde bulunduran KAYBED, yatak üretiminde ihtiyacı olan Bonel ve Torba yayı kendi üretir. Yatak severlerinin talepleri doğrultusunda;  farklı boyutlarda Bonel yay, zonlu-, ve zonsuz Torba yay üretiyor. Birçok üreticide bulunmayan Torba yay üretimi, KAYBEDin farklılıklarından sadece biridir. 

 


kaybed yatakYATAK KILIFI ÜRETİMİ ve TERZİLİK

El emeğinin, yatak üretimindeki  öneminin farkında olan KAYBED terzilik bölümüne, ayrı bir önem veriyor. Yataklarımızın görselliğini ve kalitesini yükseltmek amacıyla koleksiyonumuzda yoğun olarak kullandığımız farklı bordür ve kılıfların üretiminde terzi bölümünün önemini görebilirsiniz. Bu bölümde titizlikle yürütülen el işçiliğinin sayesinde siz yatak severlerin taleplerine uygun yataklar üretirken, KAYBED de her yeni fikir ile koleksiyonunu zenginleştirmektedir.
 

 


otomasyon sistemleriOTOMATİK ve MANUEL  ÜRETİM HATTI

Üretimini yüksek standartlara taşımayı hedef edinmiş KAYBED, seri, hijyenik ve daima aynı kalitede üretim yapmak için antistatik silikon bantlı taşıma sistemlerinden oluşan otomatik üretim hattına sahiptir. Aynı zamanda sahip olduğu manuel sistemle de  siz uyku severlerden gelen farklı taleplere cevap verebilecek, el emeğinin daha yoğun kullanıldığı özel üretim yataklarını üretmektedir.

 


kolay konum ve ulaşımNAKLİYE AVANTAJI ve KONUM

KAYBED coğrafik olarak türkiyenin merkezi sayılabilecek konumu ile iç pazara;  Mersin limanına olan yakınlığı ile de tüm dünyaya açılan bir uyku fabrikasıdır. Hızlı, sorunsuz  ve esnek üretim  için kaçınılmaz olan Hammaddeye yakınlığımız sayesinde yatak severlere kısa teslimat süreleri gibi bir çok avantaj sunuyoruz.

 

 

ONLINE KATALOG

Ürünlerimizi detaylı bir biçimde online katalogumuzdan incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

KAY-BED ARTILARI

Firmamızın üretim ve teknik prensiblerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

ÜRÜN GRUPLARI

© KAYBED © 2014 . Tüm hakları saklıdır.