TR EN

KURUMSAL

kaybet yatak kayseri

KAYBED ne en eski ne de en büyük Yatak Üreticisidir.

O işini en iyi yapan aynı zamanda en genç yatak üreticisidir!

Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde kurulu 10.000 m2 alan üzerindeki modern ve hijyenik tesislerinde, günümüz teknolojisi ile üretim yapan KAYBED otomatik üretim hattı sayesinde günlük 1.000 adet Yatak üretim kapasitesine sahiptir. Sektördeki  bilgi ve deneyimini , yenilikçi çizgisinin yanısıra MODERN üretim ve pazarlama anlayışı ile birleştirirken aynı zamanda yatak sektörünün standartlarını sürekli yükseltmeyi hedefliyor.  Sosyal sorumluluk bilincine sahip, etik değerlere bağlı olduğu kadar da YENİLİKÇİ olan KAYBED sektörde öncü bir rol üstlenmektedir. İstikrarlı ve dengeli büyüyerek yurtiçi ve yurtdışı pazarlarında etkisini arttıracak stratejileri geliştirmekte ve KURUMSAL yönetim modelini güçlendirmektir.

Üretimin A’ dan Z’ ye her aşaması birbirine entegre çalışacak şekilde planlanmıştır. Tek noktadan girerek kendi bünyelerinde adım adım işlenen hammadeler  birer ürün bileşeni haline geldikten sonra yatak üretiminde kullanılmak için hazırlarken, çevreye karşı duyarlılığı ve koruma bilincine sahip olan bir tavır ile tesisinde insan sağlığına zarar vermeyen ve uluslararası standartlara uygun olan malzemeleri kullanmaktadır. 
    
Kaliteyi ESTETİK ve zarafetle buluşturan KAYBED dünyadaki son eğilim ve trendleri kendi çizgisiyle birleştirerek müşterilerinin zevk ve beğenisine sunarken, koleksiyonunda bulunan Yatak, Baza, Başlık ve Uyku ürünleri modern teçhiz edilmiş fabrikası ve deposunda sürekli mevcut olup satışa hazır bulunmaktadır. Farklı teknolojileri bir araya getiren KAYBED - “Yatak Fabrikasında” daima müşteri odaklı üretim sağlamayı misyon edinmiş bir şirkettir. Bu misyon doğrultusunda; ürün tasarım ve KALİTE olarak en iyi olmayı, üretim, satış sonrası servislerini özen ve istikrarla yaparak koşulsuz müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. KAYBED'i diğer üreticilerden ayırt eden en önemli ayrıcalıklarından biri, farklı ülkelerin uyku kültürüne ve bu ülkelerdeki tüketicilerin ihtiyaçlarına, zevk ve beklentilerine uygun olarak ürünlerini tasarlamasıdır. Özellikle “PRIVATE LABEL” olarak adlandırılan, üretim tedarikçisi olarak da konumlanan KAYBED taleplere göre müşterilerine özel marka, koleksiyon ve tasarım sunmaktadır.  

Her bir müşterisini yeni  bir proje olarak gören ve  aynı özen ile ilgilenen KAYBED ürünlerinin evlerinizde bulunmasından 
mutluluk duyar.

ONLINE KATALOG

Ürünlerimizi detaylı bir biçimde online katalogumuzdan incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

KAY-BED ARTILARI

Firmamızın üretim ve teknik prensiblerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

ÜRÜN GRUPLARI

© KAYBED © 2014 . Tüm hakları saklıdır.